היכן ניתן לרכוש מלטשת לקירות גבס?

אנשי גבס מקצועיים כבר מכירים בה שנים רבות, היום גם אנשים פרטיים שמעוניינים לבצע את עבודות השיפוץ לבדם יכולים לעשות זאת כמו מקצוענים אמתיים. מלטשת לקירות גבס היא מכונה המאפשרת לכם לבצע את עבודות הגבס בגימור מושלם, להקל על עבודתכם ולחסוך באנרגיה.

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים פונים לעבודות בשיטת "עשה זאת בעצמך", רוצים ליצור בעצמם אלמנטים עיצוביים, להתקין בביתם מדפים או בכלל לעשות שיפוץ קטן בעצמם. העשייה מהנה, מעסיקה את אותם אנשים בשעות הפנאי ומאפשרת להם להתגאות בעבודתם לאחר מכן. כמובן שהבונוס הגדול מבין כל אלו הוא החיסכון בפנייה לאנשי מקצוע.

למה מיועדת מלטשת לגבס?

הגבס הינו אחד מהחומרים השימושיים ביותר בענף הבנייה והעיצוב המאפשרים ביצוע של עבודות קלות. בניית קירות קלים בגס, ביצוע נישות, ביצוע מדפי גבס בקיר ועוד אפשרויות רבות אחרות ניתן להתאים את סוג לוחות הגבס למיקום בו אתם עושים את השיפוץ או הבנייה. אם אתם מעוניינים ליצור נישה בחדר המקלחת למשל תוכלו להשתמש בלוחות גבס ירוק, אותם לוחות מיועדים לשימוש בחדירים רטובים וניתן לעצב בהם בקלות ממש כמו עם גבס לבן.

מלטשת גבס מאפשרת לכם לאחר הבנייה והעיצוב ללטש את המשטחים ואת הפינות וכך ליצור גימור איכותי ומקצועי ממש כמו בעלי המקצוע הטובים ביותר. כמובן שעליכם להשתמש בחומרים איכותיים וציוד כמו סרטי הדבקה איתם אתם מחזקים את הפינות ודואגים לשמור עליהם שלא יפצעו במקרה של "קבלת מכה" מחפץ קשה.

מלטשת לקירות גבס לא עושה הרבה אבק?

בעבר השתמשנו רק בניירות שיוף בהם היינו מאמצים את שרירי הגוף ומלטשים את משטחי הגבס. היום מלטשת גבס עושה את העבודה הקשה עבורכם ואתם צריכים רק להחליק את המכונה במקומות הנכונים. האבק בשני המקרים קיים עדיין מדובר בפעולת שיוף אך היום ישנן מלטשות גבס שואבות את האבק שנוצר בעת השיוף וכך מונעות מאיתנו לכלוך רב.

היכן ניתן להשיג מלטשת לקירות גבס?

אצלנו בחברת בר גל כלי עבודה תוכלו למצוא מגוון רחב של מלטשות לקירות גבס. אנחנו מזמינים אתכם להתרשם באתרנו bar-gal.co.il ממבחר המלטשות שאנחנו משווקים ומזמינים אתכם ליצור אתנו קשר בכל שאלה.

מלטשת לקירות גבס מקצועית - בר גל כלי עבודה
שולחן נגרים

שולחן נגרים כמסורת

יש מקומות בעולם אשר שולחן נגרים אצלהם הוא סוג של אומנות, פריט שהוא בעצם סמל של מנהג או שיטת עבודה בתחום הנגרות. בישראל בתחום הנגרות

למאמר »

שירותי לקוחות

לקבלת ייעוץ והכוונה אודות רכישה חכמה אנו מזמינים אתכם להעזר בנציג וואצאפ