כל מה שחשוב לדעת על מקדחת עמוד לפני רכישה

לא מעט בתי מלאכה בעולם מכילים בכלי הציוד והעבודה שלהם כלי שנקרא כרסומת. בטח יצא לכם לשאול את עצמכם כיצד מתבצעות העבודות הקטנות לפעמים גם למתכת וגם בשאר החומרים, ובכן יש כלים ומכונות כפי שידוע לכולנו שמייצרים את הדברים האלה וכרסומת היא אחת מהן.

מכונת כרסומת – מקדחת עמוד

מקדחת עמוד לדוגמא, מכונה אשר תפקידה לייצר חורים ע"י פעולת ברסום, נוצר תהליך של עיבוד שבבי תוך כדי פעולות סיבוביות של ראש המקדח. האלמנטים שנוצרים בתהליך כרסום הם פינוי של חומר מחלק מסוים, תנועות סיבוביות על ציר אחד או כמה צירים ושינויי לחצים בראש המקדח.

 

למה לבחור בחנות של בר את גל?

ובכן בעולם המקצועי וכמו בכל שוק קיים יש את הכלים היותר איכותיים ויש את הכלים הפחות איכותיים, כאן באתר החנות של בר את גל בע"ה ניתן למצוא מקדחות עמוד איכותיות וחזקות במיוחד – למעבר לקטגוריה רלוונטית לחץ/י כאן. ניתן להשיג כאן בחנות מקדח עמוד בגדלים שונים, 25 מ"מ, 45 מ"מ, 16 מ"מ ועוד. מתחייבים לשירות מקצועי ומחירים אטרקטיבים.

 

מה עוד ניתן לדעת על כרסומת לפני שרוכשים?

חשוב לציין שיש להתייחס קודם כל לצורך שלכם, עבור מה אתם קונים? לאיזה מטרה והאם יש לזה מקום זמין לעבודה בטיחותית ומקצועית. הייחודיות שיש במקדחות עמוד שלא כל אחד יכול לעבוד עם ציוד מסוג זה, צריך אנשי מקצוע מיומנים אשר יודעים ומכירים את התהליך בטיבו, יודעים לייצר את הנדרש עפ"י אפיון.

 

איזה חלקים ניתן לייצר עם מקדחת עמוד?

מי שיודע ומכיר את התחום מבין עד כמה יעילות יש למקדחות עמוד. המיומנים שעובדים עם מקדחות עמוד מסוגלים לבצע כמעט כל אפיון של חלק או חומר שניתן להם. חריטות למיניהם בחלקים מסויימים קריטים ברוב הפעמים מכיוון שיש חלקים אשר חייבים להיות מותאמים אחד לשני ולצורך כך יש לבצע עבודות כרסום בגדלים מסוימים בחלקים מסוימים.

 

האם הכרסומת מתאימה רק לעבודות קטנות?

מקדחת עמוד או כרסומת מסוגלים לבצע כל עבודה כזו או אחרת ברוב המקרים. ניתן לחרוט בחלקים קטנים המיועדים לענפי תעשיית ההיי טק וניתן לחרוט גם בחלקים גדולים יותר וכבדים יותר. תהליכי עבודה עם מקדח עמוד זהו אחד מן התהליכים הנפוצים ביותר בכל מה שקשור לעיבוד חלקים שבלונים ומותאמים אישית.

 

סיכום

כאן באתר החנות Bar Gal ניתן להשיג ולרכוש מקדחי עמוד מהטובים והאיכותיים בעולם. אנו מזמינין אתכם לקבל שירות מקצועי ואדיב מצוות הנציגים של בר את גל בע"מ. אנחנו ממליצים להתייעץ ולשאול את השאלות העולות בדעתכם לפני הרכישה כדי שתהיו מרוצים מהתוצאה אליו שאפתם.
לקטגוריית מוצרים של מקדחי עמוד לחץ כאן

 

 

מקדחת עמוד

שולחן נגרים

שולחן נגרים כמסורת

יש מקומות בעולם אשר שולחן נגרים אצלהם הוא סוג של אומנות, פריט שהוא בעצם סמל של מנהג או שיטת עבודה בתחום הנגרות. בישראל בתחום הנגרות

למאמר »

שירותי לקוחות

לקבלת ייעוץ והכוונה אודות רכישה חכמה אנו מזמינים אתכם להעזר בנציג וואצאפ