כל מה שצריך לדעת על מסור שולחני

מסורי שולחן משמשים אותנו במקרים רבים, כאשר אנחנו עומדים בפני עבודת ניסר מסיבית ללוחות עץ בעוביים שונים ובגדלים שונים. יצירת מדפים, בניית שולחנות וייצור רהיטים רבים אחרים אנחנו יכולים להקל על עבודתנו משמעותית בשימוש במסור שולחני איכותי, חזק וטוב.

מסורי שולחן מצוידים לרוב בלהב המאפשרת לנו שינוי זוויות כך החיתוך מדויק בהתאם לזווית שאנחנו רוצים לקבל. למשל אם אתם רוצים להרכיב מסגרת לפריט ריהוט שאתם רוצים לבנות אתם צריכים להשתמש בשינוי הזווית כדי ליצור חיבורים מדויקים ויפים כמו במפעל או בנגרייה מקצועית. חשוב לבחור במסור שולחני המתאים לחומר בו אתם עובדים ולסוג העבודה שלכם.

מה חשוב לדעת על להב המסור?

כדי להשיג עבודת חיתוך איכותית ומדויקת עליכם לבחור בסוג הלהב הנכון לעבודתכם ולחומר אתו אתם עובדים. לכל סוג עץ יש צורך שונה. עץ גושני לא מגיב באותו האופן שפורמייקה למשל מגיבה. כך שברגע שתתאימו את סוג הלהב לסוג העץ שאתם עובדים אתו אתם תקבלו חיתוך מדויק וישר.

ישנה טעות רווחת בקרב רבים כי שיניים רבות בלהב משמע הלהב עובד טוב יותר. זו טעות שרבים "נופלים" בפח, הלהב של מסור שולחני צריך להיות מותאם לקוטר הלהב ולא בהכרח כמות רבה של שיניים תביא לכם תוצאות טובות יותר.

במסורים שולחניים חשוב בעת העבודה להתאים את גובה הלהב לעובי החומר, כך תמנעו מעמס יתר על הלהב , תשמרו על חיי להב ארוכים יותר ותגיעו לתוצאות ניסור מדויקות יותר. מומלץ להיעזר באנשי מקצוע ומשווקים מקצועיים טרם רכישת להב למסור שולחני על מנת לרכוש את הלהב המתאים ביותר עוברכם

היכן ניתן להשיג מסור שולחני איכותי?

בר – גל כלי עבודה מספקת מסורים שולחניים ללקוחותיה השונים. מבעלי מקצוע שצריכים מסור שולחני לבית העסק שלהם ועד אנשים פרטיים המעוניינים להשיג תוצאות טובות ואיכותיות בעבודות ביתיות שהם עושים בשעות הפנאי כחובבנים. אנחנו מזמינים אתכם להתרשם ממבחר מסורים שולחניים שיש לנו להציע באתרנו ומזמינים אתכם ליצור אתנו קשר בטלפון 03-6883666 או להשאיר פרטים אם יש לכם שאלות נוספות.

מסור שולחני - בר גל כלי עבודה
שולחן נגרים

שולחן נגרים כמסורת

יש מקומות בעולם אשר שולחן נגרים אצלהם הוא סוג של אומנות, פריט שהוא בעצם סמל של מנהג או שיטת עבודה בתחום הנגרות. בישראל בתחום הנגרות

למאמר »

שירותי לקוחות

לקבלת ייעוץ והכוונה אודות רכישה חכמה אנו מזמינים אתכם להעזר בנציג וואצאפ