מהי מצלמה לביוב ולמה צריך אותה?

נזילות יכולות להיות נזק מאוד גדול לנכס שלנו ובזמן שאנחנו מגלים אחת כזו מומלץ לטפל בה בהקדם האפשרי. ברכישת בית או בבנייתו אנחנו משקיעים את מיטב כספנו שעמלנו עליו כל כך רבות. כדי לשמור על הבית בצורה תקינה וטובה מוטב לטפל במצבים כמו נזילות עוד לפני שהבעיה הופכת לצרה צרורה.

במבנים ישנים ואפילו חדשים אנחנו לא פעם נתקלים בהתקנה לקויה או בבלאי של צנרת הביוב וכדי לפתור בעיות הנמצאות בצנרת עלינו להבין מה הגורם לתופעה ראשית. דרך בטוחה ולפעמים אף הכרחית כדי להבין מה התקלה אנחנו נעזרים במצלמה לביוב.

מצלמות ביוב משמשות אותנו תחילה כדי להבין מה קורה שם בתוך אותה הצנרת, מה עלינו לעשות ואיך לטפל בתקלה בצורה הטובה ביותר. אינסטלטורים רבים משתמשים במערכת המצלמה כדי לראות ואף כדי להסביר לבעל הנכס מה התקלה. עבור אותם אינסטלטורים המשתמשים במצלמה לביוב זה הכרחי משתי סיבות, הראשונה לפתור בעיות כמובן והשנייה, כך הם יכולים להראות יותר מקצועיים ואפילו להגיש דו"ח במקרה הצורך כמו לעיריות או רשויות מקומיות שדורשות בכך.

מהי אותה המצלמה לביוב?

צילום ביוב מתבצע במצלמות ייעודיות מיוחדות המאפשרות לבעלי המקצוע לצפות ולזהות את מקור הנזילה מבלי שיצטרכו לפרק מרצפות או לגרום נזק לנכס. ישנן מספר מצלמות שהם משתמשים בהם:

  • גלאי אלקטרומגנטי המאפשר לאתר את מקור הבעיה באמצעות גלים אלקטרומגנטיים והוא יכול להגיע לעומק רב.
  • קורלטור המאפשר לזהות את הבעיה באמצעות גלי קול.
  • מצלמת וידאו אנדוסקופית שהיא יעילה ביותר כי היא מאפשרת חדירה לאזורים צרים במיוחד בצנרת הביוב.

מחירי המצלמות לביוב

ישנו מגוון רחב של מצלמות לביוב, אתם יכולים למצוא טווח מחירים מגוון בהתאם. מכמה מאות שקלים ועד עשרות אלפים, כדי לדעת איזו מבין המצלמות לביוב אתם צריכים, שתשמש אתכם בצורה האולטימטיבית ביותר מומלץ להתייעץ עם מומחים בתחום.

אנחנו בר גל כלי עבודה מזמינים אתכם להתרשם מהמצלמות לביוב שאנחנו מציעים. אם יש לכם שאלה בנושא מצלמות לביוב, אם אתם לא בטוחים מה טוב עבורכם אנחנו נשמח לעזור ולתת לכם את השירות הטוב ביותר.

מצלמה לביוב - bar-gal.co.il
שולחן נגרים

שולחן נגרים כמסורת

יש מקומות בעולם אשר שולחן נגרים אצלהם הוא סוג של אומנות, פריט שהוא בעצם סמל של מנהג או שיטת עבודה בתחום הנגרות. בישראל בתחום הנגרות

למאמר »

שירותי לקוחות

לקבלת ייעוץ והכוונה אודות רכישה חכמה אנו מזמינים אתכם להעזר בנציג וואצאפ