מה לבדוק לפני רכישת מכונת הברגות

מכונת הברגות - בר גל כלי עבודה

כל אינסטלטור יודע שכדי לחתוך חלקי צינורות ולהתאים   בין החלק הזכרי של הצינור ובין החלק הנקבי של הצינור בדיוק, יש להשתמש במכונת הברגות. אינסטלטורים רבים משתמשים במכונה זו באופן נרחב בעבודתם בשטח ובאתרי הבנייה, ולכן עליהם למצוא את המכונה המתאימה ביותר עבורם שתספק להם תנאי עבודה נוחים ומהירים.

מכונת הברגות מאפשרת לבעלי המקצוע לתברג ולחרוץ בצינורות הפלדה חריצים הנראים ממש כמו בורג, שמאפשרים לחבר בין שני חלקי הצינור בצורה חלקה ובדיוק רב. לפני שתרכשו את מכונת ההברגה לעסק שלכם, ישנם מספר דברים שעליכם לבדוק מכיוון שישנו מגוון רחב שאותו אתם צריכים להתאים לקוטר צינורות שונים.

מכונת הברגות ידנית או חשמלית?

ישנם שני סוגים של מכונת הברגות, הראשונה והוותיקה הינה המכונה הידנית, שכן הפעולה לחיתוך החריצים להברגה נעשים באופן ידני לאחר שמקבעים את הצינור ועם החיתוך הידני יוצרים את החריצים הספירליים. המכונה מאפשרת חריצה לקטרים קטנים יחסית. השנייה, המכונה החשמלית, מאפשרת חריצה מהירה יותר וקלה הרבה יותר עבור האינסטלטור בשטח.

מה הם הפרמטרים שמומלץ לבדוק טרם רכישת מכונת הברגות?

  • משקל המכונה והניידות שלה – שכן אתם רוצים להשתמש במכונה באתר הבנייה, לכן וודאו את משקלה ואת נוחות הניוד שלה.
  • קוטר הצינורות שהמכונה יכולה לייצר – אם אתם משקיעים במכונה תרצו להתאים אותה כמה שיותר לצרכים שלכם.
  • בטיחות המכונה – בדקו את רמת הבטיחות של המכונה, אם אינכם מכירים את היצרן או הדגם תשאלו אותנו.
  • מידת הרעש של המכונה – אם אתם יכולים לבחור במכונה, העדיפות עבורכם ועבור העובדים שלכם להשתמש במכונות פחות מרעישות אם מצאתם מכונה מתאימה לכם והיא מרעישה, הצטיידו באוזניות או פקקי מגן.
  • מה התחזוקה הנדרשת למכונה – כדאי לרכוש מכונה שדורשת תחזוקה מינימלית ולא להתחיל להתעסק איתה מעבר למה שצריך.
סל הקניות שלך ריק כרגע.

חזור לחנות

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.