מכונת הברגות

כל אינסטלטור יודע ומכיר שכדי לעשות חיתוך של חלקי צינורות והתאמה מדויקת בין החלק הזכרי של הצינור ובין החלק הנקבי של הצינור עליו להשתמש במכונת הברגות. אינסטלטורים מקצועיים רבים משתמשים במכונה זו באופן נרחב בעבודתם בשטח ובאתרי הבנייה לכן עליהם למצוא את המכונה המתאימה ביותר עבורם שתספק להם תנאי עבודה נוחים וכמובן מהירים.

מכונת הברגות מאפשרת לבעלי המקצוע לחתוך ולחרוץ בצינורות הפלדה חריצים הנראים ממש כמו בבורג המאפשרים לחבר בין שני חלקי הצינור בהברגה חלקה ומותאמת בדיוק רב. לפני שתרכשו את מכונת ההברגה לעסק שלכם ישנם מספר דברים שעליכם לבדוק מכיוון שישנו מגוון רחב שאותו אתם צריכים להתאים לקוטר צינורות שונים.

מכונת הברגות ידנית או חשמלית?

ישנם שני סוגים למכונת הברגות, הראשונה והוותיקה הינה המכונה הידנית שכן הפעולה לחיתוך החריצים להברגה נעשים באופן ידני לאחר שמקבעים את הצינור ועם החיתוך הידני יוצרים את החריצים הספירליים. המכונה מאפשרת חריצה לקטרים קטנים יחסית. השנייה, המכונה החשמלית המאפשרת חריצה מהירה יותר וקלה הרבה יותר עבור האינסטלטור בשטח.

מה הם הפרמטרים שמומלץ לבדוק טרם רכישת מכונת הברגות?

  • משקל המכונה והניידות שלה – שכן אתם רוצים להשתמש במכונה באתר הבנייה לפי התאמה מדויקת בשטח לכן וודאו את משקלה ואת נוחות הניוד שלה.
  • קוטר הצינורות שהמכונה יכולה ליצר את ההברגות – אם אתם משקיעים במכונה אתם רוצים להתאים אותה כמה שיותר לצרכים שלכם.
  • בטיחות המכונה – בדקו את רמת הבטיחות של המכונה, אם אינכם מכירים את היצרן או הדגם תשאלו אותנו.
  • מידת הרעש של המכונה – אם אתם יכולים לבחור במכונה, העדיפות עבורכם ועבור העובדים שלכם להשתמש במכונות פחות מרעישות אם מצאתם מכונה מתאימה לכם והיא מרעישה, הצטיידו באוזניות או פקקי מגן.
  • מה התחזוקה הנדרשת למכונה – אתם רוצים לרכוש מכונה הדורשת תחזוקה מינימלית ולא להתחיל להתעסק איתה מעבר למה שצריך.

אנחנו בבר גל כלי עבודה מספקים מכונת הברגות לאינסטלטורים מתחילים ולאינסטלטורים מקצועיים וותיקים בתחום. חברתנו מספקת מוצרים שונים ומגוונים לענף האינסטלציה והבנייה בכלל. אנחנו מזמינים אתכם להתרשם מהמבחר שאנחנו מציעים למכונות הברגות וציוד נלווה לאינסטלציה.

מכונת הברגות - בר גל כלי עבודה
שולחן נגרים

שולחן נגרים כמסורת

יש מקומות בעולם אשר שולחן נגרים אצלהם הוא סוג של אומנות, פריט שהוא בעצם סמל של מנהג או שיטת עבודה בתחום הנגרות. בישראל בתחום הנגרות

למאמר »

שירותי לקוחות

לקבלת ייעוץ והכוונה אודות רכישה חכמה אנו מזמינים אתכם להעזר בנציג וואצאפ