מה ההבדל בין מסור שולחני לרגיל

מסורי שולחן - בר גל כלי עבודה

בין שאתם נגרים מקצועיים או אנשים החובבים נגרות ומכינים בעיקר דברים לבית ולגינה שלכם, מסורי שולחן יכולים מאוד לעזור לכם בעבודה זו. כמובן שמסורים אלו ברמת איכות מסוימת כבר מתאימים לעבודה בנגריות ובבתי מלאכה להכנת ריהוט מעץ, אולם מי שמכין מפעם לפעם דברים מעץ באופן עצמאי, גם אם אינו מתמקצע בעבודות עץ, טוב שירכוש מסור חשמלי איכותי לבית. מסור זה חזק ויציב יותר ממסור חשמלי נייד ולכן גם מספק תוצאות מדויקות יותר. כמו כן למסורים שולחניים יש יכולות נוספות.

ההבדל בין מסורי שולחן למסור רגיל?

מסור חשמלי יהיה שימושי במקרים רבים ולכן מומלץ להשקיע כמה מאות שקלים ולרכוש לביתכם גם מסור חשמלי. מלבד המסור החשמלי הרגיל כדאי לעתים לרכוש מסור שולחני מקצועי. מתי נרכוש מסור כזה? כאשר אנו יודעים שיהיה בו שימוש כמובן. אם אחת לכמה שנים אתם מחליטים שבא לכם לבנות משהו אז אתם לא צריכים מסור שולחן. אבל אם אתם מוצאים את עצמכם לעתים קרובות קונים חתיכות עץ ומכינים כל מיני דברים לבית ולגינה או אפילו מתכננים לייצר רהיטים כדי למכור אותם ולהרוויח מהם כסף – אז מסור זה יהיה בגדר חובה. הוא כולל גם אפשרויות חיתוך בזווית. כמו כן הוא יושב חזק וטוב יותר על השולחן ואופן הפעולה שלו היא יותר חזק כך שהחיתוך מתבצע במהירות ובצורה מדויקת להפליא. ניתן אף לחתוך 2-3 קרשים ביחד אחד על השני ולחסוך זמן עבודה יקר.

מה צריך לבדוק לפני רכישת מסור שולחני?

כאשר אתם בוחנים מסורי שולחן אתם צריכים לקחת בחשבון שמסור מקצועי לבית עולה בין 2000 ל-3500 ש"ח בממוצע. טוב לרכוש מסור גדול וכבד אולם אתם צריכים להתחשב גם במקום שיש לכם לאחסן את המסור. בדקו את האפשרויות השונות של השולחן: האם הוא כולל סטנד, את זוויות החיתוך, עגלה? האם נוח לנייד אותו ממקום למקום?

סל הקניות שלך ריק כרגע.

חזור לחנות

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.