לא צריך להיכנס לסרט כשמחפשים מסור סרט!

מסור סרט - בר גל כלי עבודה

מסורי סרט מוכרים ביותר עבור אנשי מקצוע רבים כמו נגרים, מסגרים, עובדי תעשייה שונים ועוד רבים אחרים. לא רק למגזר העסקי אנחנו יכולים להשתמש במסור סרט, היום עם המגוון הרחב שמוצע לנו מיצרניות איכותיות וטובות אנחנו יכולים גם לרכוש אחד שישמש אותנו למלאכות שונות בבית כחובבנים שרוצים להשיג תוצאות מקצועיות באמת.

בשנים האחרונות אנחנו רואים צמיחה מאוד דגולה בקרב אנשים פרטיים שמחליטים לקחת את הדברים לידיים (תרתי משמע), לבצע עבודות באופן עצמאי ולרכוש כלים שמשמשים בעלי עסקים רבים בעסק שלהם לשימוש ביתי שיקל על עבודתם ויאפשר להם להגיע לתוצאות לא פחות טובות מהמקצוענים. עם מסור סרט תוכלו להשיג חיתוכים מדויקים ממש כמו מהמפעל.

מהו מסור סרט?

מסור סרט הוא מסור שולחני עוצמתי ובעלי יכולת לנסר בעץ, מתכת ופלסטיק. בעניין המתכות חשוב להבין כי הוא אינו משמש כמו מסור גרונג המוכר אך עדין יכול לספק עבודה איכותית לעבודות בעץ ובמתכות שונות.

זו יחידה גדולה של להב המורכב על שולחן וצריך לוודא כי ישנו מקום מספיק גדול כדי לאפשר לכם לעבוד בצורה נוחה ומסודרת בביתכם או בשטח הסדנא שלכם. מומלץ למדוד את המקום בו אתם מתכוונים להציב את השולחן מסור סרט כדי שלא תרכשו שולחן גדול מידי שלא יתאים למקום.

חשוב לוודא לפני הרכישה

מעבר לגודלו של המסור השולחני כפי שהזכרנו קודם לכן, חשוב לבדוק מי היא החברה היצרנית של המסור סרט. חשוב לבחור במסור סרט ממותג מוכר ואיכותי כזה שיחזיק לאורך שנים רבות. יציבות השולחן היא נקודה חשובה ביותר לבדוק לפני שרוחשים אחד, רצוי לבחור בשולחן ברזל חזק ושלהב המסור יהיה בעל מהירויות שונות כך שתוכלו להתאים את המהירות לעבודה שלכם עם החומר אתו אתם עובדים ומנסרים. דבר נוסף שכדאי לשים עליו את הדעת זה אפשרויות הליטוש וההחלקה ותנועות חלקות של המסור.

היכן ניתן להשיג מסור סרט איכותי?

אצלנו בחברת בר גל תוכלו למצוא מגוון רחב של מסורי סרט איכותיים ועמידים לאורך שנים. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר בטלפון 03-6883666 או ליצור קשר באתר ונציגינו יחזור אליכם בהקדם עם כל המידע שאתם צריכים למסור סרט המתאים לכם.

סל הקניות שלך ריק כרגע.

חזור לחנות

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.