מסור שולחן מקצועי לבתי מלאכה

מאז שהעולם מתפתח ברמת האנושות האדם פיתח שיטות ודרכים כדי ליעל תהליכים מסוימים אשר עוזרים לנו למצוא את המטרה ולהגיע לתוצאה אליו אנחנו מכוונים. אחד התחומים אשר עבר צמיחה ושגשוג הוא תחום התעשיה ובתי מלאכה.

לדוגמא בתי מלאכה קטנים, כיום ניתן למצוא לא מעט מקומות אשר יש להם מסור שולחן מקצועי אשר בעזרתו חותכים חלקים במהירות, להבדיל ממה שהיה לפני כ 70 שנה.

מסור שולחן מקצועי לתעשיה

כיום רוב מסורי שולחן המתקדמים הם בעלי 3 פאזות חזקות במיוחד אשר מוגדרות להתמודדות עם המוטל עליהם. עבודות נגרות ועץ בכללי דורשות עבודות דיוק חיתוכים נכונים לחלקים כאלה ואחרים ולשם כך הומצא מסור שולחן לבתי מלאכה כגון נגריות. כל נגר יכול להעיד על כך, כלים איכותיים מביאים לתוצאות איכותיות וכך זה בכל תחום ולא רק בנגרות.

מסורי גרונג ומסור קרייזיק

בתחום עבודות העץ יש מגוון כלים בנגריה אשר משתמשים בהם למטרות שונות במיוחד. כגון מסור גרונג ומסור קרייזיק, כמובן שהנגרים מבינים למה הכוונה ואין צורך לתת כאן פרשנות לכלים אלה, למעט כך שהם משרתים ומבצעים את מלאכתם כל עוד הם מתוחזקים היטב והשימוש בהם מתבצע בצורה בטיחותית ונכונה.

מסור שולחן יד 2

אחת השאלות הנשאלות בתחילת תהליך הקמת בית מלאכה לעבודות עץ הוא האם לרכוש ציוד עבודה וכלים חדשים מספק כזה או אחר, או לפנות למישהו שמוכר ציוד כגון מסור שולחן יד 2.

 

לחסוך בהוצאות

התשובה לעניין כזה הוא שכל עוד אפשר לחסוך בהוצאות מיותרות אז למה לא, אך יש פרט חשוב שאסור לשכוח אותו במקרים אלה והא נושא בטיחות וטיב התקינות של הציוד, אנו ממליצים מאוד לבדוק היטב את המוצר אשר אתם חפצים לרכוש כיד 2 ולשים לב לפרטים הקטנים.

מסור שולחן מומלץ בשוק

כמובן שבכל תחום ושוק כלים לעבודות מגוונות יש מגוון כלים שהם המומלצים בעצם ועדיפים על פני האחרים.
חברות מומלצות של מסורי שולחן למיניהם:

  • DELTA
  • Felisatti
  • Kity
  • FEMI
  • AGP

 

חברות מותג איכות

חברות אלה משווקות לשוק התעשיה לא מעט כלים מגוונים לפתרונות נגרות מתקדמים וכו. למי שמחפש איכות עמידות לאורך זמן אלה החברות שכדאי לרכוש וניתן למצוא אותם אצלנו כאן באתר במחירים חסרי אטרקטיבים לבעלי עסקים, נגריות ובתי מלאכה אשר עוסקים בעץ.

מסור גרונג עם שולחן עליון

ישנם מסורי שולחן מתקדמים אשר מציעים כל מיני פיצ'רים ותוספות אשר משדרגים את העבודה ומאפשר את נוחות השימוש בציוד. קיימים בשוק גם מסורי גרונג עם שולחן עליון אשר משרתים את מטרתם ואת השימוש בהם לצורך של חיתוכים ועבודות נגרות מגוונות. כיום כלים אלה מתפתחים מקצה לקצה והעתיד עוד לפנינו.

לסיכום

מסורי שולחן איכותים לשימוש בעבודה מעניקה לנו הבעלי מקצוע הזדמנות לתוצאות חיתוך מדויקות ומושלמות עבור יצירת ריהוט עץ או כל חלק כזה או אחר.

מסור שולחני - בר גל כלי עבודה

מסורי שולחן - בר גל כלי עבודה
שולחן נגרים

שולחן נגרים כמסורת

יש מקומות בעולם אשר שולחן נגרים אצלהם הוא סוג של אומנות, פריט שהוא בעצם סמל של מנהג או שיטת עבודה בתחום הנגרות. בישראל בתחום הנגרות

למאמר »

שירותי לקוחות

לקבלת ייעוץ והכוונה אודות רכישה חכמה אנו מזמינים אתכם להעזר בנציג וואצאפ