מפסלות לחריטה בעץ

ישנם לא מעט בעלי נגריות וסדנאות יצירה בעץ המשתמשים במפסלות לחריטה בעץ כדי ליצר פרטי אמנות ורהיטים מיוחדים בעבודת יד מדויקת ויצירתית. היום שיותר ויותר אנשים רוצים להזמין ריהוט איכותי בעבודות מדויקות וייחודיות, נגריות רבות ומפעלי עץ שונים צריכים ליצור את פרטי העץ הללו בהתאמה אישית ללקוחותיהם.

בעזרת השימוש במפסלות לחריטה בעץ אותם בעלי מקצוע יכולים להעניק ללקוחותיהם את הרהיטים המיוחדים שהם רוצים ומוכנים להשקיע בעבור יצירתם. אך לא רק לריהוט משמשות המפסלות לחריטה בעץ, יצירת מסגרות לתמונות מעוצבות עם אלמנטים עיצוביים שונים, ליצירת קערות מעץ בעלות דוגמאות חריטה מיוחדות ועוד כלים רבים נוספים מעץ.

מה זה מפסלות לחריטה?

מפסלות בעץ הן סוג של אזמל המשמש לגילוף, פיסול, וחריטה בעץ. זהו כלי עבודה ידני שנמצא בשימוש של אמנים רבים, נגרים ובעלי מלאכה שונים העוסקים בין היתר בעץ. מוט המפלסת עשוי ממתכת המתחבר לידית מעץ או פלסטיק.

סוגי המפסלות מגוון וכל אחד מהם יותר מראה ייחודי משל עצמו. ישנן מפסלות היוצרות צורה חצי מעגלית, ישנן קעורות, ישרות שפועות ועוד רבות אחרות. את הצורה ניתן להתאים לפי סיומת כל מפסלת.

סטים של מפסלות

ניתן למצוא סטים רבים ושונים של מפסלות לחריטה בעץ וגם לרכוש יחידות בודדות. הסטים מתחילים מ מארז של 5 מפסלות ועד  מפסלות במארז. סט פופולרי שתוכלו לרכוש מכיל בתוכו למשל: מפסלת מפצלת 3/4, מפסלת צירית 1/4, מפסלת סקיו 1/2, מפסלת גירוד מעוקלת 1/2 ומפסלת מפרידה 1/4. בעוד סט של 8 מפסלות מכיל: מפסלת מפצלת 3/4, מפסלת צירית 3/8, מפסלת צירית 1/2, מפסלת סקיו 1/2, מפסלת סקיו 1, מפסלת גירוד מעוקלת 3/4, מפסלת גירוד מרובעת 1 ומפסלת מפרידה 1/4.

כדי להתאים את סט מפסלות לחריטה בעץ בהתאם לשימושכם אנחנו ממליצים להתייעץ עם מומחים. אנחנו חברת בר – גל כלי עבודה מזמינים אתכם להתרשם באתרנו ממגוון הסטים שאנחנו מציעים ללקוחותינו וגם ליצור אתנו קשר בטלפון 03-6883666 או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם עם כל המידע שאתם צריכים כדי לבחור את הסט המתאים ביותר עבורכם.

מפסלות בעץ - בר גל כלי עבודה
שולחן נגרים

שולחן נגרים כמסורת

יש מקומות בעולם אשר שולחן נגרים אצלהם הוא סוג של אומנות, פריט שהוא בעצם סמל של מנהג או שיטת עבודה בתחום הנגרות. בישראל בתחום הנגרות

למאמר »

שירותי לקוחות

לקבלת ייעוץ והכוונה אודות רכישה חכמה אנו מזמינים אתכם להעזר בנציג וואצאפ