בואו לגלות מהם סוגי מסורים וההבדלים ביניהם

בעולם התעשייה משתמשים בכלי עבודה שונים כדי לספק מוצר איכותי, מדויק שמיוצר בצורה מקצועית וללא פגמים. היום ישנם הרבה מאוד אנשים שמעוניינים ליצור עבודות נגרות וכדומה בביתם גברים ונשים כאחד מתעניינים בערוצי עשה זאת בעצמך השונים המסבירים בצורה מפורטת ומעלים סרטוני וידאו איך ליצור רהיט כזה או אחר.

ישנם לא מעט ערוצים במדיה המראים איך לשדרג רהיטים ישנים איך ליצור כיסא או שידה בעצמך וכדומה כדי לעשות את אותם הרהיטים בעצמכם בקלות בדיוק כמו שזה נראה בסרטון אתם צריכים את הכלים הנכונים. הפעם אנחנו עורכים עבורכם השוואה בין מסור שולחני למסור גרונג.

מסור שולחן

אחד המסורים הנפוצים ביותר בקרב בעלי מקצוע וחובבנים כאחד זהו מסור שולחני, ישנם מסורים שהם ידניים וישנם חשמליים כדאי להכיר את שני הסוגים ולהתאימם לסוג העבודה שאתם רוצים לעשות ובנוסף להתאימה אליכם. מסור שולחני מאפשר לכם לחתוך בקלות ומהירות חומרים שונים כמו עץ, חומרים פלסטיים, מתכות שונות וכן הלאה.

התאמת המסור לצרכים, אם אתם בעלי עסק והמסור הוא כלי שימושי על בסיס יום יומי שעובד כל היום אתם בהחלט רוצים מסור שולחני חזק שיעמוד בקצב עבודתכם. אם אתם חובבנים אתם בהחלט יכולים להסתפק במסור שולחני קל יותר שיתאים לצרכים שלכם.

מחירי המסור השולחני בהתאם לצרכים שלכם. ניתן למצוא מסורים שולחניים שלא עולים יותר מכמה אלפי שקלים בודדים אך ככל שתעלו בדרישותיכם מהמסור כך יעלה המחיר ותמצאו מסורים שולחניים גם בעשרות אלפי שקלים.

מסור גרונג

זהו מסור מאוד נפוץ בעיקר בקרב בעלי המקצוע וחובבנים וותיקים של עשייה עצמית בשעות הפנאי. מסור הגרונג מאפשר למי שמחזיק בו לחתוך עץ בעיקר והוא מאפשר מעבר לניסור ב 90 מעלות גם בזוויות שונות. זהו מסור שחובבנים מתחילים לפעמים מוותרים בהתחלה אך הוא יכול לתת פתרונות למקרים רבים.

מחירי מסור גרונג נעים מכמה מאות שקלים ועד אלפי שקלים. נחשוב שתמצאו את המסור גרונג המתאים ביותר לשימושכם ולצרכים שלכם כדי שיאפשר לכם עבודה קלה ונעימה יותר.

רוצים לדעת עוד על מסורים וכלי עבודה שונים אצלנו בבר – גל כלי עבודה תוכלו למצוא את כל הפרטים , לא מצאתם? אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

שולחן נגרים

שולחן נגרים כמסורת

יש מקומות בעולם אשר שולחן נגרים אצלהם הוא סוג של אומנות, פריט שהוא בעצם סמל של מנהג או שיטת עבודה בתחום הנגרות. בישראל בתחום הנגרות

למאמר »

שירותי לקוחות

לקבלת ייעוץ והכוונה אודות רכישה חכמה אנו מזמינים אתכם להעזר בנציג וואצאפ