רתכת co2 – הכלי שמחבר בין "עולמות"

זה הוא לא סוד שתעשיית המתכת משגשגת מזה שנים בכל העולם כולו ובעזרתו האנושות מקיים תהליכי קיום מודרנים אשר מעניקים תחושת של חופש ונוחיות. בתחום בעלי המקצוע אשר עוסקים בעבודות מתכת כגון מסגריות ומפעלים אשר משווקים מוצר משלהם הדורש הרכבות אשר החומר גלם הוא מתכת ולשם כך בעלי מקצוע משתמשים לרוב רתכת co2.

 

רתכת co2

רתכת מיג או רתכת co2 מעניק לנו כבעלי מקצוע חופש פעולה ברעיונות אשר אנחנו מעוניינים ליישם בשטח. הרכבת מבנים, מעקות, סורגים, שערים או כל רעיון ומוצר אחר שדורש חיבור בין מתכות ולשם כך אחד מסוגי הרתכות הוא רתכת, רתכת מעולה וחזקה אשר כאן באתר של בר את גל בע"מ ניתן למצוא רתכת של חברת DELTA 160 אמפר חזקה במיוחד (לינק למוצר) עם נצילות של 85% למי שמבין עניין הוא שוקל רק 15.5 ק"ג יחסית הוא נחשב לרתכת co2 קטנה.

 

רתכת co2 למכירה – גם כאן באתר

ברחבי הרשת ניתן למצוא מגוון סוגים וחברות אשר עונות על הצורך שלהן אך רתכת co2 למקצוענים זה רתכת מסוג DELTA אשר מגיע עם 160 אמפר וריתוך רציף של 0.6 – 0.8 לריתוך רציף. אין ספק שכל בעל מקצוע שעובד עם מתכות ויש לו צורך ברתכת יעדיף לרכוש מוצר חזק ואמין לאורך זמן רצוף. חברת בר את גל מזמינים אתכם לקבל מוצר חזק במיוחד – שאלו את הנציג.

 

חשיבות עבודה בטיחות עם רתכת co2

לצערנו במציאות הרווחת ישנם מקרים אשר בעלי מקצוע לא שמים לב ואינם נוקטים במשנה בטיחות בזמן עבודתם. ישנם מקרים כאלה גם בעבודות מסגרות או כל סוג עבודה אשר דורש שימוש של רתכת, מקרים כגון אי שימוש במסכה או כפפות מותאמות, ידיות ריתוך צבת אשר לא תקינות וכולי. בזמן עבודה עם רתכת co2 אנו בעלי מקצוע חייבים לשמור על זהירות רבה' לצורך כך להגדיר נהלי עבודה ברורים שאין להן עוררין או כל מחשבה "לחפף".

בזמן עבודה עם רתכת מתבצע חיבור בין חלקי מתכות והסיכוי להתחשמלות קיימת בכל רגע נתון, שימוש לא נכון ברתכת יכול להזיק ואף לפגוע בריאותית בטווח הקצר או הארוך.

לסיכום

רתכת מעניקות חופש פעולה לאחר תכנון המבנה או האלמנט אותו רוצים לחבר בין גופים מסוימים. שימוש נכון ברתכת הוא צורך הכרחי ויש לתת לזה תשומת לב מירבית וכל השאר תלוי וטיב העבודה של בעל העסק או המסגר. ניתן למצוא במדיה אין סוף תמונות של יצירות ברזל ומתכת ע"י אמנים מפורסמים, לא פעם אפשר להתפאל מה ניתן לעשות בעזרת רתכת co2 ולאיזה תוצאות מדויקות אפשר לשאוף בזמן שעובדים עם כלים מסוג זה.

איש-עובד-עם-רתכת co2
שולחן נגרים

שולחן נגרים כמסורת

יש מקומות בעולם אשר שולחן נגרים אצלהם הוא סוג של אומנות, פריט שהוא בעצם סמל של מנהג או שיטת עבודה בתחום הנגרות. בישראל בתחום הנגרות

למאמר »

שירותי לקוחות

לקבלת ייעוץ והכוונה אודות רכישה חכמה אנו מזמינים אתכם להעזר בנציג וואצאפ