שולחן נגרים כמסורת

יש מקומות בעולם אשר שולחן נגרים אצלהם הוא סוג של אומנות, פריט שהוא בעצם סמל של מנהג או שיטת עבודה בתחום הנגרות. בישראל בתחום הנגרות התפתחה במהלך השנים והעסקים הקטנים גדלו והפכו לחברות, ויש גם מקרים לצערנו התוצאה הייתה הפוכה וחברות גדולות נהיו עסקים קטנים וכו'.

שולחן נגרים, עד כמה הוא משמעותי בעולם הנגרות?

מי שמכיר את התחום יודע ומבין שלכל נגר כיום יש מספר שולחנות נגרים, לעובדים בצוות ועוד, ולכל שולחן יש לו את התוספות והפיצ'רים שכל נגר בצוות או הנגר עצמו הוסיף לשולחן כתוספת אשר משמשת לעזרה ולעוד מקומות בהם ניתן לאחסן או למקם כלי מסויים בו משתמשים בתהליכי עבודות נגרות.

על שולחן נגרים מתבצע רוב העבודה כיום בעולם הנגרות, אמנם יש מסביב לשולחן נגרים עוד כלי עזר כגון, מסור שולחן, מחרטה לעץ, מתקני הרמה למיניהם, מלחציים ועוד. על שולחן נגרים מרכיבים בדרך כלל את החלקים אחד לני, מפרזלים, מכינים את הרהיט עצמו בשלבי הסיום ליציאה להובלה, תיקונים למיניהם ושאר תהליכי העבודה אשר ניתן לבצע על שולחן נגרים מקצועי.

 

אלמנטים חשובים בשולחן נגרים

כפי שציינו למעלה על שולחן הנגרים מתבצעות תהליכי עבודת נגרות אשר התוצאה היא רהיט או מוצר כזה או אחר העשוי מחומר גלם עץ. על השולחן ומסביבו יש אלמנטים נוספים אשר נועדו להשתלב יחד עם השולחן ככלי עזר אחד גדול על מנת שהנגר יוכל לעבוד מהר יותר, מקצועי יותר בטיחותי יותר.

 

כלי עזר לשולחן נגרים

על שולחן נגרים בדרך כלל ניתן למצוא מגירות ומדפים לאחסון כלי עבודה, מתלים על מנת שיהיה ניתן לתלות חלקים, מלחציים אשר בעזרתו ניתן לקבע חלקים מסוימים בזוית מסויימת ולחבר את החלקים יחד. על פי המסורת האירופאית שולחן נגרים אמור להיות כבד משקל, מרכז הכובד צריך להיות למטה על הרצפה על מנת שחלקים גדולים של עץ לא יוכלו להפוך את השולחן ולגרום במקרים מסוימים בהם אף אדם לא מעוניין. המלחציים מחוברים עם מוט אשר עובד דרך הפלטה של השולחן או בכל צורת קיבוע "קאסטום" עליו חשב הנגר, כמובן שזה בטיחותי לפני הכל.

 

איזה סוגים של מלחציים ניתן לקבע לשולחן

כאן באתר החנות בר את גל בע"מ ניתן למצוא סוגי מלחציים לטובת עבודות נגרות ואינסטלציה למיניהם. תרשו לנו להציג את המוצרים אשר ניתן לרכוש כאן באתר:

שולחן נגרים
שולחן נגרים

שולחן נגרים כמסורת

יש מקומות בעולם אשר שולחן נגרים אצלהם הוא סוג של אומנות, פריט שהוא בעצם סמל של מנהג או שיטת עבודה בתחום הנגרות. בישראל בתחום הנגרות

למאמר »

שירותי לקוחות

לקבלת ייעוץ והכוונה אודות רכישה חכמה אנו מזמינים אתכם להעזר בנציג וואצאפ