תיקון תריסים חשמליים – באילו כלי עבודה נשתמש?

בהרבה מאוד בתים היום יש תריסים חשמליים. הסיבה לכך היא בשל נוחות השימוש בתריסים אלו על פני התריסים הידניים. על אף היתרונות הרבים של תריסים עם מנגנון חשמלי הם אינם חסינים מתקלות, למעשה כמו כל מכשיר חשמלי אחר. על כן ייתכן ותרצו לנסות לטפל בתקלה בעצמכם ולחסוך עלויות של טכנאי או להזמין טכנאי בהתאם למידת החומרה של התקלה. 

תקלות נפוצות בתריסים חשמליים:

יש כמה סוגים של תקלות בתריסים חשמליים. כדאי להכיר את סוגי התקלות השונות ובהתאם ליכולת שלכם לתקן דברים ולטפל בתקלות הביתיות שלכם תוכלו להחליט האם זה משהו שאתם יכולים לסדר בעצמכם.

  • בעיה ברצועה – לתריסים החשמליים יש רצועה שעליה התריסים מונעים כאשר המנוע מסובב את המנגנון כדי לפתוח או לסגור את התריסים. רצועה זו יכולה להיקרע או להבלות לאורך הזמן מה שיגרום לתריס לא לעבוד או להשמיע רעשים לא טובים תוך כדי עבודה במקרה של קרע חלקי וזיוף בעבודה. במקרים כאלה תצטרכו להחליף את הרצועה במערכת.
  • בעיה בשלבים – השלבים של התריסים יכולים להישבר, להיהרס או להבלות גם כן לאורך הזמן וייתכן ותצרכו להחליף שלבים. כמו ייתכן וברגים לא טובים ו/או כאלה שייתשיינו כבר נהרסו והתפוררו או השתחררו ממקומם מה שגרם לתקלה.
  • בעיות מנוע – אלו בעיות הקשורות למנוע שמפעיל את התריסים החשמליים. זה יכול להיות עצם זר שנמצא במסילה או בתוך המנוע שגורמים לתקלה. זה יכול להיות קצר מסוים שישבית את המנוע או ישרוף פיוזים וזה יכול להיות תקלה אחרת המשפיע על עבודת המנוע. 

 

כלים שיכולים להיות שימושיים לצורך תיקון תריסים חשמליים:

אם אתם רוצים לנסות לתקן בעצמכם את התריסים החשמליים תצטרכו כמה כלי עבודה. חלק מהכלים הללו יש בכל בית ואם אין לכם אז הם ממליצים לתיקון תקלות נוספות בבית ובכלל לעבודות שיפוץ, בניה, הרכב או פירוק אחרות בבית. ראשית חשוב שיהיה לכם מברגה חשמלית. זו תעזור לכם בהברגה ושחרור ברגים שונים במערכת ובקופסא העוטפת את התריס שאליו הוא מתגלגל בעת הפתיחה. כדאי להיעזר גם במולטי טול שיכול לחסוך לכם אחזקה של כלים ומפתחות רבים. כדאי שיהיה גם פלייר וקאטר במידת הצורך.

היכן נוכל לרכוש?

את הציוד תוכלו לרכוש היום דרך חנות כלי עבודה אונליין ולא חייב לבזבז זמן ולדלק כדי להגיע לחנות הפיזית. מיטב המותגים והיצרנים המובילים של כלי העבודה יחכו לכם בחנות אונליין שבה גם תוכלו להשוות מחירים ולבצע את ההזמנה מהבית, בדרך הנוחה ביותר עבורכם. אם תצטרכו ייעוץ או עזרה תוכלו לפנות אל התמיכה בטלפון או בצ'אט בקלות. 

 

למידע נוספים על תריסים חשמליים לחצו כאן

תיקון תריסים חשמליים
שולחן נגרים

שולחן נגרים כמסורת

יש מקומות בעולם אשר שולחן נגרים אצלהם הוא סוג של אומנות, פריט שהוא בעצם סמל של מנהג או שיטת עבודה בתחום הנגרות. בישראל בתחום הנגרות

למאמר »

שירותי לקוחות

לקבלת ייעוץ והכוונה אודות רכישה חכמה אנו מזמינים אתכם להעזר בנציג וואצאפ